iLauncher X OS11 Theme

Ücretsiz araç uygulamalarındandır
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3.55 MB
  • Version 3.3.3
  • Dil İngilizce
  • Firma sdtech
Kolay kullanımı, hızlı ve birbirinden farklı tasarımlarıyla iLauncher X uygulaması kullanıcılarına eşsiz bir deneyim sunuyor.

iLauncher X OS11 Theme uygulaması; basit ana ekran değiştirme özellikleri sunarak, hafıza verimliliğinizin artırılmasını sağlar ve cihazınızın başlatma gücünü de artırır. Android uygulamalarının en iyilerinden biri olan iLauncher X uygulaması, şık, zeki ve kolay özelleştirme özellikleri sunan en güzel uygulamalardandır. Tüm özellikleri içerisinde barındıran ve kullanıcılarına inanılmaz bir deneyim sunan bu uygulamayı ücretsiz olarak cihazınıza yükleyin!

Customizability ve kişiselleştirme özelliklerine de sahip bu uygulamayla, hiçbir bilgiye gerek duymadan, cihazınıza zarafet katın.

Sezgisel tasarımlarıyla kullanıcılarının hayal dünyalarını canlandıran ve yaşatan bu uygulama, her bir özelliğini yeniden değerlendirerek, tüm uygulamaları içinde barındıran bir liste oluşturdu. Bu liste içerisinde aradığınız her uygulamayı kolayca bulabileceğiniz gibi kendi zevklerinize uygun olacak şekilde tasarlayabilmeniz de mümkün.

Satır ve sütunları, uygulama simgelerini ve bu simgelerin boyutlarını, etiket renkleri ve boyutlarını kolayca ayarlayabileceğiniz ve dönüştürebileceğiniz bu uygulamayla birbirinden farklı duvar kağıtlarını da kullanabilirsiniz. Pek çok kategoride sunulan duvar kağıtları yüksek kaliteli olmaları nedeniyle canlı ve renkli bir görünüm oluşturur.

iLauncher uygulaması, kullanıcılarına özel UI'ler ve smoothy geçişler ile serin etkiler sunmaktadır. 3D dokunmatik menüsü sayesinde de hızlı bir şekilde menüde gezinebilir, işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Kendi başlatıcınızı oluşturabileceğiniz iLauncher  X OS11 Theme uygulamasını deneyin, bu eşsiz deneyimi sizde yaşayın!

 

Daha Fazla Göster
iLauncher X OS11 Theme indir